МІжнароднИй конкурс
ІнновацІЙнИх
ТА ІнвестицІЙНИх проектІв

«ХАРКІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ» 2014

Про конкурс

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів
«Харьковские инициативы»!

Конкурс проводиться з ініціативи Голови Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкіна та Харківського міського голови Г.А.Кернеса і націлений на розвиток творчої і ділової активності новаторів, вчених і бізнесменів; комерціалізацію інтелектуальної власності, створюваної у вищих навчальних закладах, наукових інститутах, конструкторських бюро і на промислових підприємствах; на виявлення перспективних інноваційних проектів і підготовку ефективних бізнес-планів для залучення інвестицій в м. Харків та Харківську область.

Номинации конкурса охоплюють всі галузі, всі сфери економічної діяльності: від машинобудування та енергетики, до охорони здоров'я, туризму і виробництва товарів повсякденного попиту. Крім того, в окремих номінаціях «Кращий інвестиційний проект економічного розвитку Харкова» та «Кращий інноваційний проект регіонального економічного розвитку» будуть розглянуті проекти, здатні позитивно вплинути на розвиток економіки м. Харкова та Харківської області.

В конкурсе могут участвовать не только украинские, но и зарубежные авторы проектов, готовые реализовать свои идеи на территории региона.

Участие в конкурсе бесплатно – достаточно подать заявку с описанием своего проекта, заполнив регистрационную форму. Экспертный совет, в который входят ведущие специалисты региона, проведет оценку представленных проектов и отберет лучшие для дальнейшей подготовки бизнес-планов, которые примут участие в финале конкурса.

Подведение итогов конкурса, презентация проектов-победителей и вручение наград пройдет на V Международном экономическом форуме «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!» 6 сентября 2013.

Подробное описание системы оценивания проектов представлено в Положении о порядке проведения ежегодного Международного конкурса инновационных и инвестиционных проектов «Харьковские инициативы».

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ В ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ звертатися до організаторІВ КОНКУРСУ:

Харьковский региональный центр инвестиций
и развития Государственного агентства
по инвестициям и управлению национальными
проектами Украины

Адрес: пл. Свободы, 5, 7 подъезд, 8 этаж, г. Харьков
Тел.: +38 (057) 750-67-61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управление предпринимательства
и разрешительных процедур
Харьковского городского совета

Адрес: Красношкольная набережная 26, г. Харьков.
Тел.: +38 (057) 760-70-40, 760-70-42
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.